Pasakumi

BALTIJAS LIELĀS ĢIMENES ZIEMASSVĒTKU APSVEIKUMS SENIORIEM 2022

2022.gada 21.decembrī plkst. 11:00-13:00

Turpinot ikgadējo tradīciju, sniedzot sociālās aprūpes iestādēs mītošajiem senioriem un tuviniekiem, sociālajiem darbiniekiem un iestāžu vadītājiem, kā arī ikvienam inetresentam svētku sajūtu, starptautiskais sociālās aprūpes uzņēmums “Senior Group” 2022.gada 21.decembrī plkst. 11:00 organizē tiešsaistes pasākumu “Mans Ziemassvētku stāsts”.

Zemassvētku stāsts ir tik vienkāršs un kluss kā rītausma, tik liegs kā plaukstoša roze, tik nemākslots kā bērna raudas un tik pēkšņs kā maza cilvēciņa smiekli.

Ziemassvētki ir ģimenes svētki. Tie ir par piedošanu, par sirds siltumu, par kopīgām rūpēm un atbalstu ikdienā. 

Katram no mums ir savs īpašais stāsts par Ziemassvētkiem – gatavošanās svētkiem, svētku svinēšanas tradīcijas (rotaļas, dziesmas, dejas) vai pavisam vienkārši – sajūta.  Ikviens stāsts ir skaists, unikāls  un interesants.

Šogad, kopīgi radot “Mūsu Ziemassvētku stāstu”, veidosim ģimenes sajūtu, stiprināsim saticību, sniegsim atbalstu, rūpes un izteiksim pateicību tiem cilvēkiem, kuri ikdienā iegulda savu laiku, lai gādātu par katra no mums labklājību.

Pasākuma “Mans Ziemassvētku stāsts” veidošanā un ar saviem priekšnesumiem uzstāsies:

  • Ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās dzīvojošie seniori un darbinieki Baltijā
  • Novadu pašvaldību vadītāji un sociālie darbinieki Baltijā
  • Mākslinieki- aktieri, dziedātāji visā Baltijā.

Atcerieties, ka dodot prieku citiem, mēs vienmēr paši no tā gūstam prieku. Lai šī pozitīvo domu un darbu spirāle nekad nebeidzas!

PALDIES VISIEM, KURI AKTĪVI BALSOJA UN ATBALSTĪJA MŪSU SENIORU VEIDOTOS VIDEO. BALSOŠANA NOSLĒGUSIES. DARBUS (VIDEO), KURI IEGUVUŠI VISVAIRĀK BALSU JAU PAVSAM DRĪZ IERAUDZĪSIET MŪSU ZIEMASSVĒTKU STĀSTĀ.

TIEKAMIES ŠEIT 21. DECEMBRĪ 11:00 “MANS ZIEMASSVĒTKU STĀSTS” PIRMIZRĀDĒ.

saistītās ziņas