Rezidence senioriem
“SENIOR BABĪTE”

“Senior Babīte”- mājīgs kvartāls, kas sastāv no sešām “Lielās ģimenes” dvīņu mājām un medicīnas korpusa, atrodas tikai 27 km attālumā no Rīgas centra.

Kvartāls “Senior Babite” sastāv no 6 “Lielās ģimenes mājas” dvīņu mājām – tas piedāvā standarta, demences, “Lux” apartementus. Katrā korpusā ir studio dzīvojamā istaba ar virtuves, ēdamistabas un atpūtas zonām, istabiņās privāti sanmezgli. Senioru kvartāls piedāvā 81 gultasvietu (divvietīgas un trīsvietīgas istabas, vienvietīgas un “Lux”).

Mājas ir pielāgota atbilstoši senioru vajadzībām, panduss pie ieejas un plašums, lai būtu iespēja pārvietoties senioriem ar ierobežotām spējām, ratiņkrēslu, āra trenažieru laukums, medicīnas bloks, rehabilitācijas zāle, blakus mežs un svaigs gaiss u.c.

Ikdienas aprūpi nodrošina mūsu apmācīts personāls, kas pastāvīgi atrodas rezidencē un nodrošina mājīgu un drošu vidi. Visi darbinieki ir speciāli apmācīti. Senioriem regulāri tiek organizētas sociālās stimulēšanas aktivitātes un pasākumi, vai tās būtu sarunas par dzīvi vai pastaigas pa mežu, vai iemīļotu filmu vai mūzikas skatīšanās vai klausīšanās.

Rezidencē ir pieejami pakalpojumi patstāvīgi dzīvojošiem senioriem, gan cilvēkiem kam nepieciešama aprūpe ikdienā. 24 stundas diennaktī seniorus pieskata profesionāli apmācīti darbinieki.

Fiziskās aktivitātes. Sociālie pasākumi. Pastaigas

Uzkopšana
Aprūpe un ēdināšana

Ģimenes modelis
Profesionāls aprūpes personāls

Pozicionēšana. Rehabilitācijas zāle. Trenažieru laukums

Individuāls aprūpes plāns. Rīgas domes līdzmaksājums

Drošība un medikācija
Medicīnas bloks

Aprīkojums
Drošības tehnoloģijas

Rīgas domes Labklājības departaments veic starpības piemaksu starp pakalpojuma maksu un pensiju līdz 800 EUR mēnesī.